- Obniżka
- Obniżka
Indeks: MM3123
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
8MM Dumbell Wafter idealnie spisze się przy użyciu przyponu zakończonego włosem lub gumką. Użycie Dumbella wraz z haczykiem Guru QM1 w roziarze 12 neutralnie wyważa porzypon dzięki czemu prezentacja przynęty staje się bardziej naturalna co zwiększa szanse na prawidłowe zacięcie się ryby.
8MM Dumbell Wafter idealnie spisze się przy użyciu przyponu zakończonego włosem lub gumką. Użycie Dumbella wraz z haczykiem Guru QM1 w roziarze 12 neutralnie wyważa porzypon dzięki czemu prezentacja przynęty staje się bardziej naturalna co zwiększa szanse na prawidłowe zacięcie się ryby.
MAROS BLOODY to smużące, pływające kulki. Dzięki unikalnemu składowi smużą przez długi czas co dodatkowo wzbudza zainteresowanie wśród ryb. Najlepiej prezentują się na małym bagnecie.
MAROS BLOODY to smużące, pływające kulki. Dzięki unikalnemu składowi smużą przez długi czas co dodatkowo wzbudza zainteresowanie wśród ryb. Najlepiej prezentują się na małym bagnecie.
Wizytówka firmy Ringer Baits, przynęta nie wymagająca prezentacji. Dedykowana do łowienia karpi, jednak gatunki takie jak leszcz, lin oraz wzdręga też dały się jej oszukać.
Miks jaskrawych kolorów oraz rozmiarów w jednym pudełku. Przynęta powstała na bazie kulek Shellfish Boilies jako uzupełnienie tej oryginalnej przynęty. Wersja tonąca.
Nasze oryginalne WormBalle, to przynęta pływająca w rozmiarze 8 i 11mm, w kilku wersjach zapachowych, a przede wszystkim otoczona prawdziwymi larwami ochotki. To sprawia, że jest niesamowicie skuteczna w połowie ryb spokojnego żeru, w tym dużych karpi i amurów.
Pellet Śliwka , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 10mm / Pellet na wagę: 5kg
Wysoka 15% zawartość prażonych, mielonych nasion roślin oleistych, dobrej jakości składniki w dużej części poddane obróbce termicznej oraz nasze 30-letnie doświadczenie pozwoliło zbudować nam kolejną skuteczną serię zanęt.
Pellet Ananas , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu niezwykle skutecznego ananasa. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 10mm / Pellet na wagę: 5kg
Gotowa kukurydza aromatyzowana gotowa do założenia na haczyk, lub na włos. Dostępna w najbardziej skutecznych smakach i kolorach.
Aromat: Słodki
Opakowanie: 150ml
Klej zapachowy do łączenia zanęty, pelletów i ziaren. Pozwala na stworzenie kul, które będą wolniej rozkładać się na dnie, przez co dłużej wabić ryby w naszym zanęconym miejscu.
Op.: 250g
Aromat: wanilia
SoakDIP to seria wysokiej jakości płynnych aktywatorów wykonana z najwyższej jakości produktów pochodzenia roślinnego, mlecznego i rybnego, która przeznaczona jest do aromatyzowania zanęt, oraz przynęt karpiowych.
SoakDIP w opakowaniu 400ml.
Osmo Method Mix Pro – Charakterystyczną cechą naszej mieszanki jest mocny mączkowy aromat. Otwierając paczkę na pewno poczujecie intensywny charakterystyczny dla dobrych zanęt rybny zapach.
Pellet haczykowy z dziurką idealny do łowienia ryb spokojnego żeru, w tym największych okazów karpi i amurów. Pellet w zależności od wielkości pracuje w wodzie od ok. 3 do 6 godzin. Nie pęka i świetnie trzyma się na włosie.
Opakowanie: 150g / rozmiar: 20mm
Pellet zawodniczy wysoko białkowy i odżywczy, skomponowany przez Medalistę Klubowych Mistrzostw Świata. Zadaniem pelletu jest wabienie i utrzymanie ryb w polu łowienia. Doskonały wybór gdy musisz szybko wabić i długo utrzymać ryby w łowisku. Pellet stworzony dla wędkarza chcącego osiągnąć pewny wynik i zwiększyć szansę na połów.
Pływające, smużące dumbelsy w rozmiarze 8/10mm.
Pellet Monster Crab , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 18mm / Pellet na wagę: 5kg
Mieszanka 3 subtelnych kolorów wzbogaconych unikalnymi dodatkami Cream Seed. Wykorzystaliśmy kluczowe składniki asortymentu w połączeniu z naszą najlepszą mieszanką wypornościową, która utrzyma każdą przynętę w nieskończoność.
Dostępne w 200ml tubach – 14mm/18mm
CSL jest bogatym źródłem naturalnych aminokwasów i cukrów. Zawartość białka w naszym produkcie to 30%.
Stosowany głównie do zalewanie kulek, peletów, nasion, zanęt.
Może być stosowany przy produkcji kulek. Zalecamy stosowanie 100-200ml na 1kg mieszanki.
To wyższa seria skoncentrowanych atraktorów Mainline. Te atraktory to prawdziwy Rolls Royce w flavorach, nadających właściwy zapach przynęcie nie za mocny i nie za słaby po prostu właściwy. Łatwo rozpuszczalne w wodzie o każdej temperaturze nadają się do kulek używanych o każdej porze roku.
Wysokobiałkowe kulki proteinowe ze stajni MZCB składają się ze ściśle określonych naturalnych składników, świeżych jaj i powstały w oparciu o 30-letnie doświadczenie firmy Mišel Zadravec Carp Baits – MZCB. Jak widać, w naszej ofercie znajdziesz teraz kulki wysokobiałkowe aż w 8 różnych smakach i dwóch rozmiarach 16mm i 20mm.
ZFISH Rod Protector to bardzo praktyczny i w pełni wyściełany ochraniacz, który doskonale chroni wędki podczas transportu. Ochraniacze wyposażone są w regulowany pasek, który po przymocowaniu końcówek do wędki może służyć również jako pasek na ramię.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10