- Obniżka
- Obniżka
Indeks: IBLDB21R
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Komplet - dioda i bateria - do zamontowania w przelotce szczytowej. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Średnica: 2,4mm
Komplet - dioda i bateria - do zamontowania w przelotce szczytowej. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Średnica: 2,4mm
Baterie dedykowane do produktów marki iBite - szczytówek i przelotek ze świecącymi elementami.
Szczytówka do wędek feederowych. Posiada montowane światło ledowe, które idealnie rozwiąże nasze problemy podczas łowienia w ciemności. Wykonana z włókna szklanego.
Średnica: 3,4mm
Kolor światła: zielone
Szczytówka do wędek feederowych. Posiada montowane światło ledowe, które idealnie rozwiąże nasze problemy podczas łowienia w ciemności. Wykonana z włókna szklanego.
Średnica: 3,8mm
Kolor światła: czerwone
Komplet - dioda i bateria - do zamontowania w przelotce szczytowej. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów.
Średnica: 2,4mm
Bardzo delikatny spławik przeznaczony do metody wyczynowej. Wykonany z balsy.
Specjalny organizer na przypony wędkarskie, dedykowany do feedera. W specjalnym organizerze znajduje się 8 szpul o średnicy 6,5cm, to rozwiązanie wpływa na jakość łowienia, nasze przypony możemy posegregować wg. własnego uznania i szybko wymienić, gdy tego potrzebujemy.
Pełna oferta krętlików, agrafek oraz systemów krętlik - agrafka. W naszym asortymencie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szeroka gama rodzajów oraz rozmiarów pozwoli na dobór odpowiedniego produktu do wybranej metody połowu.
Rodzina spławików wagglerowych wykonanych z wykorzystaniem najnowszych wyników badań i materiałów obejmuje niezwykle czuły typ Sensitive. Materiał korpusu jest odporny na działanie środowiska dzięki piance poliuretanowej, którą pokryto warstwą „Golf” zmniejszającą opór powietrza. Specjalny, wymienny trzpień z tworzywa sztucznego jest odporny na duże obciążenia. Dzięki systemowi adapterów antenowych spławików Cralusso możemy wybrać i zmienić antenę w zależności od potrzeb w ciągu kilku sekund. Za pomocą spławika można osiągnąć odległość rzutu 35-55 metrów, a jego ładowność wynosi 1,5-3,0 gr.
In-Line Banjo XR Feeder jest ewolucją popularnego Dura Banjo Feeder i jest idealną opcją na łowienie ryb spokojnego żeru, kiedy chcesz chronić pokarm bardziej niż w przypadku standardowego Method Feeder. Kombinacja plastiku i ołowiu zapewnia, że cały ciężar może być umieszczony w idealnym miejscu podajnika, aby zapewnić odległość i dokładność.
Jako część "Interchange System", Banjo XR Feeder pozwala wędkarzowi na zmianę rozmiarów i wagi feedera z dowolnym produktem ICM bez konieczności demontażu całego zestawu.
Waga: 15 g
Wiele osób uważa, że najważniejsza jest dobrze skomponowana zanęta, ale trzeba również wziąć pod uwagę sposób jej podania. Dzięki naszym koszyczkom do methody nęcenie staje się zarówno proste jak i skuteczne.
Konstrukcja tego koszyczka pozwala na użycie większych przynęt.
Platforma boczna ze składaną kurtyną zabezpieczająca przynęty i zanęty przed deszczem lub słońcem. Mocowana do siedziska za pomocą uniwersalnego uchwytu i wyposażona w dwie dodatkowe nóżki, które gwarantują stabilność.
FEEDER, METHOD FEEDER Smukłe, dynamiczne wędziska z drgającą szczytówką. Blanki są skonstruowane w ten sposób, że ostatni trzeci element jest krótszy od dwóch pozostałych, dopiero po dodaniu szczytówki drgającej jego długość się zrównuje. Jest to rozwiązanie preferowane przez naszych wędkarzy i ma spore znaczenie w transporcie uzbrojonych wędek z kołowrotkami w pokrowcu.
Zaczep do kulek, który pozwala na zamontowanie kulki bez konieczności wiązania włosa .Gumka przechodzi przez kulkę czy pellet, a jej specjalnym oczkiem zahaczamy bezpośrednio o hak.
Komplet - dioda i bateria - do zamontowania w przelotce szczytowej. Idealnie zastąpi tradycyjny świetlik podczas nocnych połowów. Dioda dla lepszej widoczności. Dla lepszych efektów dioda ma kształt kuli.
Średnica: 4,0mm
Popularne, miękkie taśmy ołowiane do dociążania zestawów spławikowych.
Doskonałej jakości, gotowe przypony do popularnego Method Feeder'a. Dostępne w wielu wersjach z włosem i gumką do pelletu oraz z hakami z zadziorem i bez zadziora. Zawiązane na najwyższej klasy żyłce, z super ostrymi, kutymi hakami.
Długość przyponów - 10cm
Model haka - Barbed
Rozmiar haka - 10
Grubość żyłki - 0,23mm
Wersja: BAIT BAND z gumką
Ilość w paczce - 8szt.
Koszyk Shot to rewolucyjna konstrukcja wśród podajników Method Feeder. Unikalny kształt przesuniętego do przodu obciążenia sprawia, że w locie zachowuje się bardzo stabilnie osiągając ekstremalne odległości. Wyposażony w system szybkiej wymiany QMF.
Spławik stały marki Cralusso do precyzyjnego łowienia. Niezwykle stabilny i czuły.
Profesjonalne przypony Method Feeder zawiązane na miękkiej i mocnej plecionka Mikado Fine Braid z hakami BKK, wyposażone w igłę do szybkiego montażu przynęty.
Przydatny komplet ciężarków przelotowych tzw. łezek. Niezastąpione podczas łowienia na spławik.
W komplecie ciężarki o gramaturze: 0,2; 0,3; 0,4; 0,5; 0,8 g
Waga opakowania: 150g
Niezwykle gęsty i oblepiający booster dający gwarancję dotarcia wraz z podajnikiem do dna.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10